Deltagere i alt: 149 tilmeldte/132 deltagere på dagen)

LØB (125 tilmeldte/109 deltagere på dagen):

Rundeløb:

4,5 km (12 tilmeldte/13 deltagere på dagen):

Startnummer:                    Navn:                                                                           Tid:

 

Camilla M. Hansen

 

 

Caroline

DIS

162

Didi Larsen

29.46

180

Gitte

27.58

164

Johan (Nevø)

25.30

183

Kamilla M. Hansen

38.00

163

Karsten (Lillebror)

25.30

165

Laura (Niece)

30.30

166

Louise (svigerinde)

30.30

199

Nicklas (Nevø)

25.30

181

Thomas

27.58

84

Winnie Zacheriasen

39.39

95

Morten Pronk Andersen

52.25

178

Bjørg Bech Jæger

36.00

187

Mathilde Pedersen

25.30

 

8,7 km (17 tilmeldte/14 deltagere på dagen):

Startnummer:                    Navn:                                                                           Tid:

81

Anders Revsbech

44.17

185

Gitte Nygård

58.00

 

Henrik Mølgaard

DIS

 

Jens Elung

 

174

Katrine Jæger

56.08

167

Kenneth Strehle

31.29

87

Klaus (Lillebror)

47.18

76

Lisbeth Lakmann Nielsen

1.11.33

176

Malthe Gilkrog

55.00

171

Michelle Baade Andersen

1.28.36

 

Morten Tarp

DIS

177

Rasmus Jacobsen

56.08

169

Rene Thomsen

1.26.30

90

Sonja Larsen

57.40

172

Tanya Lisberg Nielsen

1.28.36

45

Tina Mårtensson

58.00

4183

?

53.49

 

12,9 km (24 tilmeldte/18 deltagere på dagen):

Startnummer:                    Navn:                                                                           Tid:

92

Alice Guldborg

1.26.11

82

Ann Marie Simonsen

1.19.17

186

Bodil Tejg Krunderup

1.08.01

93

Christian Mark

1.21.36

101

Connie Andersen

39.39

102

Daniel Conradsen

1.12.00

 

Dorthe Klingenberg

 

91

Helene Skyth

1.43.24

 

Henrik Nicolajsen

DIS

175

Inge-Merete Nesgaard

1.26.11

83

John Poulsen

1.05.42

94

Karin Mark (GÅ)

41.15

98

Kenneth Møller

1.03.24

182

Lisbeth Bertelsen

1.45.30

97

Nanna Conradsen

1.19.05

188

Nicoline Dalum Nørgaard

 

170

Pia Julshede

1.24.42

88

Susanne Juul Jensen

47.43

99

Søren Conradsen

1.21.03

 

Torben Julshede

DIS

89

Verna Jensen

31.22

184

Anna-Sofie Bertelsen

1.45.30

 

Halvmarathon (72 tilmeldte/64 deltagere på dagen):

Startnummer:                    Navn:                                                                           Tid:

34

Allan Sørensen

1.47.14

46

Andreas Jæger

1.49.22

3(0)

Anette Bloch (Nr: 30)

1.49.14

24

Anja Lykke Winther

2.12.12

2

Annette Rask Thomsen (Nr: 2)

1.56.45

10

Arne Bjørn (Nr: 10)

2.23.50

11

Beate Godsk

 

15

Benny Højgaard Kristensen

2.03.42

65

Berit Møller

2.17.00

29

Betina Amdisen Røjen

2.08.00

 

Birgit Møller Vestergaard

 

44

Bo Stenvang

1.50.10

33

Charlotte Winterberg

2.15.43

64

Claus Nørgaard

1.51.17

36

Erik Valbjørn

2.12.42

12

Hanne Byrialsen Larsen

1.50.50

50

Hanne Henningsen (Nr: 50)

2.05.00

 

Helle Drejer

 

28

Henriette Henriksen

2.18.29

21

Henrik Bøjer Madsen

2.07.44

 

Henrik Bøjer Madsen

 

173

Henrik M. Andersen

2.07.30

69

Henrik Vahlsted

1.42.30

42

Herman Ruager

1.49.50

17

Inge Pedersen (Nr: 50)

2.05.00

30

Irene Nielsen (Nr: 30)

2.09.51

 

Jes Max Nielsen

DIS

39

Jesper Bo Bertelsen

2.23.30

16

Jesper Graugaard

1.50.23

22

Jesper K. Christensen

2.10.45

35

John Jensen

2.03.30

26

John Øllegaard Pedersen

1.39.05

49

Josefine Bertelsen

2.39.30

19

Kate Mathiesen

 

25

Kim Nielsen

2.23.30

5(00)

Kirsten Jungberg Jørgensen (Nr: 5)

2.03.00

38

Kirsten Schultz Nielsen

2.34.41

4

Kurt Dahl Jensen

1.51.21

14

Lars Carøe

1.44.59

41

Lisbeth Wulff

2.17.33

18

Lise Rank

2.11.55

54

Lone Lorentsen Ringård

1.56.11

48

Lotte Baisgaard

1.41.22

56

Majken Danmark Baadsgaard

1.57.58

37

Maria Andersen

2.34.41

20

Merete Due (Nr: 20)

2.05.00

27

Mette Søgaard

1.51.17

 

Mette Ørnbøl

 

31

Mia Jungberg Mathiesen

1.48.00

6

Michael Lynge

1.43.29

40

Michael Wulff

1.39.35

13

Morten Grøndahl Nielsen

2.03.42

8

Nicki Larsen

1.43.29

 

Niels Jørgen Svendsen

 

60

Niels Mose

1.50.50

66

Niels Møller

2.17.00

80

Ole Kristensen (Nr: 80)

1.53.24

43

Per Jørgensen

1.32.00

23

Peter B. Andersen

1.43.44

62

Peter Kjær

 

68

Peter Sønderlund

2.07.28

9

Richard Løgstrup

1.47.00

5

Rikke Krog Christensen (Nr: 5)

2.00.44

 

Rikke Worm

 

55

Rita S. Hansen

2.09.00

51

Romana Kristensen

2.04.18

58

Sanne Hedegaard

2.00.54

53

Søren Klinsmann

2.23.30

7

Thomas Lyk

1.56.49

32

Thomas Mathiesen

1.48.04

 

Thorbjørn Jørgensen

 

 

Tina Porsmose

DIS

52

Ulla Baisgaard

1.54.17

 

GÅ (24 tilmeldte/ 23 deltagere på dagen):

1 runde (4,5 km)(9 tilmeldte/10 deltagere på dagen):

Startnummer:                    Navn:                                                                           Tid:

4186

Anne-Marie Hansen

49.54

4187

Claus Hansen

49.57

4184

Connie (Lillesøster)

41.10

1763

Ellen

45.20

1764

Inge Marie (Svigermor)

45.20

4181

Karlerik (Storebror)

47.17

 

Klaus (Lillebror)

41.10

 

Kurt Krogh

 

4189

Lasse Hansen

49.57

 

Lotte Grønhøj Christensen

DIS

 

Tim Fynbo

 

 

2 runder (8,7 km)(10 tilmeldte/11 deltagere på dagen):

Startnummer:                    Navn:                                                                           Tid:

 

Betina Haurum Larsen

DIS

4177

Bibi Jerup Svare

1.36.21

4180

Charmain Kanstrup

1.36.21

 

Jette

DIS

1849

Lisbeth

 

86

Patrik Rebsdorf (1 omgang)

50.00

85

Pia Rebsdorf

1.40.00

2794

Rikke

 

4182

Stephanie Amsler

 

4152

Susan Lensing

50.52

4178

Trine Holst

1.36.21

 

Vibeke Henningsen

 

 

3 omgange (12,9 km)(5 tilmeldte/3 deltagere på dagen):

Startnummer:                    Navn:                                                                           Tid:

4185

Elinor Rasmussen

2.01.00

4174

Jan S. Frederiksen

2.02.34

 

Lene Roursgaard

 

 

Line Bøgelund Nielsen

DIS

4175

Pernille S. Frederiksen

2.01.34